علیرضا دعاخوان

بورس (حرفه‌ای)

بورس حرفه‌ای

سایت زیر مجموعه‌ای از آموزش‌های حرفه‌ای در حوزه‌ی بورس بصورت متن، فیلم (ویدئو) گرد آوری نموده، پیشنهاد میکنم سری به این سایت بزنید.
http://farachart.com

بخشی از توضیحات خود سایت:
فرا چارت یک پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی در زمینه ی بازارهای مالی می باشد، که سعی دارد با فراهم آوردن بستری حرفه ای، روزنه ی کوچکی باشد برای کمک به معامله گران و کسانی که در بازاهای مالی فعالیت می کنند.
به قول مارک داگلاس به عنوان کسی که بیش از ۲۰ سال در بازارهای مالی فعالیت داشته: موفقیت در تجارت ۸۰ درصد روانی و تنها ۲۰ درصد به روش های معامله گری اعم از تکنیکال و فاندامنتال بستگی دارد. او می گوید شما می توانید با یک دانش متوسط در تحلیلگری در صورتی که کنترل روحی و روانی خود را از دست ندهید در بازار سود کنید و برعکس حتی اگر بهترین و بزرگ ترین سیستم معاملات را داشته باشید اما کنترل روحی و روانی نداشته باشید، در بازار ضرر میکنید.
ما در این پایگاه قصد داریم قدرت ذهن شما را در بازارهای مالی بالا بیریم که بتوانیم از این بازار برای خود یک برده بسازیم نه اینکه برده ی این بازارها شویم، ما قصدمان این است که به شما یاد دهیم پول در این بازارها حرف دوم است و حرف اول روش و ذهن شماست که قدرت اصلی را به شما می بخشد.

دسته: 
تگ: 

افزودن دیدگاه جدید